شنبه, 2 تير 1397
عنوان : چهارمین جلسه شورای اداری شهرستان بهارستان در نسیم شهر برگزار شد
کد خبر : ۱۸۴۹
تاريخ :
 ۱۳۹۱/۱۰/۰۶ 
ساعت : ۱۱:۴۴:۳۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومي :

چهارمين جلسه شوراي اداري شهرستان بهارستان ( دي ماه 91) با حضور كليه مسئولين شهرستان بهارستان بمنظور بررسي و رفع مشكلات و معضلات شهرستان در محل سالن اجتماعات فرهنگسراي قلم نسيم شهر برگزار شد .

بنابراين گزارش مهندس نوبخت فرماندار شهرستان بهارستان اظهار داشت : ادارات شهرستان بهارستان تاكنون به خوبي  مستقر شده اند و با همه توان به مردم پاسخگو هستند و خواهند بود . ايشان خطاب به مسئولين افزود مسئولين ادارات بايد در كوتاهترين زمان ممكن جواب ارباب رجوع هاي خود را بدهند و بنده نيز در ملاقات هاي مردمي در خدمت مردم شهرستان بهارستان هستم و با حضور مسئولين مرتبط در زمانهاي تعيين شده با مردم ملاقات داريم.

در بخش ديگري از اين جلسه حجت الاسلام و المسلمين حاج احمد محسن زاده امام جمعه بخش بوستان با تاكيد بر گراميداشت حماسه 9 دي گفت : در اين حماسه نقاب از چهره برخي خواص برداشته شد و كساني كه به قول خودشان مصلحت انديشي كردند و در اين مسائل ورود نكردند براي مردم شناخته شدند و مردم خود آنها را دادگاهي كردند . وي درادامه سخنان خود با تاكيد بر جوابگويي مسئولين به مردم افزود : مسئولين شهرستان عملكرد خود را هم از طريق تريبون نماز جمعه و هم طرق ديگر به مردم بگويند زيرا مردم بايد بدانند كه مسئولين شهرستان چه مي كنند و چه برنامه هايي دارند .

در ادامه جلسه ،‌ولي ا... اصغري معاون سياي انتظامي فرمانداري شهرستان بهارستان اظهار داشت : ما درآستانه يك انتخابات مهم و تاثير گذار در كشورمان هستيم ودشمنان نظام مي خواهند با ورود به اين صحنه نگذارند كه اين انتخابات به خوبي و بدون مشكل انجام شود ولي كشور ايران اسلامي با وجود رهبري آگاه و مردم ولايت پذير نخواهند گذاشت كه دشمنان به اهداف شوم خود برسند و كساني هم كه در انتخابات شوراي اسلامي مي خواهند ورود كنند در چار چوب هاي تعيين شده باشند تا مشكلي  پيش نيايد.

شايان ذكر است در پايان جلسه از زحمات صارمي ، رئيس اسبق آبفاي نسيم شهر و آذريان معاونت اسبق اداري و مالي و برنامه ريزي فرمانداري شهرستان بهارستان با اهداء لوح سپاس از سوي جانعلي زاده شهردار نسيم شهر وبابائي رئيس شوراي شهرستان بهارستان و رئيس شوراي اسلامي نسيم شهر تقدير شد.

 

روابط عمومي شهرداري نسيم شهربازگشت           چاپ چاپ          نظر دهی به خبر نظر دهی به خبر
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0